MĒS JŪS AICINĀM APMEKLĒT KAFEINĪCU "Pieci"
MĀJĪGI, KĀ MĀJĀS

Kafeinīca "Pieci" – pasakaina vieta, kur vienmēr valda miers, pozitīva attieksme un labs garastāvoklis. Kafeinīca "Pieci" aicina ciemos visus, kas grib mājīgi pavadīt laiku, atpūsties no ikdienas steigas, baudīt patīkamu mūziku, labā kompānijā.

Kafeinīcā var baudīt krūzi kafijas vai tējas darījuma tikšanās reizē, vai patīkami pavadīt vakaru draugu ielokā pie kamīna, kā arī pasūtīt, demokrātiskā cenu ziņā, ļoti garšīgas kompleksās pusdienas.

Jūs jau iepriekš varat pasūtīt galdiņu un labi atpūsties nelielā kompānijā, vai arī noīrēt visu zāli un izballēties no sirds. Mūsu kafeinīcā var pasūtīt dažādu svētku rīkošanu un galda uzklāšanu: kāzas, dzimšanas dienas, furšetu, banketu, prezentāciju, korparatīvus un darījuma ēdienreizes.

Labi pārvaldot tradicionālās virtuves noslēpumus un pārzinot jaunākās tendences ēdiena pagatavošanā, kafeinīcas personāls garantē individuālu pieeju un augstāko servissu visiem saviem klientiem.
Ja esat mūsu pilsētas ciemiņš, sarīkojiet sev svētkus, apmeklējot mūsu kafeinīcu. Kafeinīcu "Pieci" Jūs atceresieties ar labu virtuvi, kura neatstās vienaldzīgu nevienu labas garšas cienītāju.
Kāzas, dzimšanas diena, jubileja, korporatīvais vakars un jebkura cita svētku pasākums notiks ar lielu panākumu.
Ar nepacietību gaidām Jūs mūsu mājīgājā kafeinīcā!
; ;